hlav_1 hlavička
Úvodní strana
Akce a slevy
Masáže
Rašelinové zábaly
Speciální služby
Ceník
Kontakt
Odkazy
Certifikace
bok
 
 

Zábaly

 
 

FIJI rituál – hydratační zábal s kokosovým peelingem z Pacifických ostrovů Fidži

 
  kokos  
 

Rituál začíná hloubkovým vyčištěním pórů a odstraněním odumřelé kůže aplikací kokosového krémového peelingu. Následuje tělový zábal, který hluboce hydratuje, vyživí a zlepší prokrvení pokožky a její elasticitu posílením pojivové tkáně a navrátí pokožce mladý hebký vzhled.

Procedura vyživuje pleť vitaminy A, B, C a E, podporuje přirozenou tvorbu vitaminu D v těle. Hodinové ošetření zahrnuje peeling přírodním kartáčem, aplikaci kokosového másla a prohřívající zábal s horkými lávovými kameny, které se pokládají na důležité energetické body a tím posilují proudění energie ve Vašem těle. Celá procedura je spojena výlučně s čistě přírodní kosmetikou Pure Fiji. Postup, použité přípravky a název mají ochrannou známku.

Rituál je provázen jemnou masáží celého těla. FUCUS ALGAE využívá výtažků z mořských řas, dodává minerály a vitamíny, stimuluje cirkulaci krve, lymfy a metasbolismus pokožky, má detoxikační účinky a pomáhá odstraňovat celulitidu, podporuje činnost štítné žlázy, protizánětlivé účinky a je zejména vhodný pro kůži s cévními problémy (varixy)

 
 
 
 

Exotická masáž a zábal v banánových listech

 
   
 

Podmanivou vůni dálek a exotiky si můžeme dopřát i v našich zeměpisných šířkách. Atmosféru tropických ostrovů nám pomůže navodit novinka v nabídce welness služeb - exotická masáž a zábal v banánových listech. Tato procedura se v nitru Oceánie předává z generace na generaci již více než 2000 let. Vydejme se spolu na podmanivou cestu do srdce Oceánie. V Tichém oceánu zde osamoceně leží souostroví složené z více než tří stovek ostrovů. Všechny tyto ostrůvky a atoly náleží jednomu státu, a to státu Matanit ko Viti, tedy Fidži. Tato kouzelná ostrovní země přestavuje tropický ráj uprostřed Pacifiku.

Rituál obsahuje:
- peeling přírodním kartáčem
- aplikace regeneračního másla z fidžijských oříšků
- aplikace Dilo spreje, který má vysoký obsah přírodních antioxidantů, zpomaluje stárnutí, stimuje tvorbu kolagenu a zrychluje hojení kožních vad a celkově zklidňuje a zlepšuje stav pleti
- masáž hlavy (dle přání klienta s použitím vyživovacího oleje)
- unikátní prohřívací zábal v pravých banánových listech z pacifických ostrovů Fiji
- prohřívací zábal obsahuje též horké lávové kameny,které posilují proudění energie v těle

Procedura je provázena jemnou masáží celého těla.