hlav_1 hlavička
Úvodní strana
Akce a slevy
Masáže
Rašelinové zábaly
Speciální služby
Ceník
Kontakt
Odkazy
Certifikace
bok
 
 

Masáže

 
 

REIKI

 
 

Japonský výraz Reiki je složen ze dvou slov:

Rei = životodárný, vesmírný, všepronikající
Ki = energie, síla

REIKI je metoda harmonizace organismu univerzální energií, která se nachází v prostoru kolem nás a proudí skrze toho, kdo ji praktikuje. Ten funguje jako jakýsi kanál.

když mi stojí vlasy hrůzou

Reiki vyzařuje z jeho dlaní a proudí do míst, na které je zaměřena pozornost položením dlaní či myšlenkou nebo se aplikuje celková terapie, kdy se sestavou pozic rukou působí na organismus celistvě. Reiki je nasávána příjemcem a proudí vždy tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Když je jí dostatek přestane proudit a po zabudování do energetického systému člověka navodí stav harmonie.

světlo

Reiki působí nejen na důsledek, ale též na příčinu, která problém či nemoc vyvolala. Pracuje celostně - tedy na všech úrovních člověka - na úrovni fyzické, emocionální, mentální, duchovní... Reiki obecně podporuje život, posiluje zdraví, zlepšuje komunikaci, harmonizuje partnerské vztahy, pomáhá nalézt ztracenou radost ze života a smysl života, všestranně a harmonicky rozvíjí osobnost člověka. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest a umožňuje hlubokou relaxaci. Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. I pouhý jeden zákrok může přinést výrazné zlepšení zdraví, např. bolesti hlavy, zubů, žaludku, poranění nebo popálení.

masáž REIKI

Reiki pomáhá při rekonvalescenci po operacích, porušené imunitě, léčení různých zranění, ale i prosté pomoci při únavě a depresích. Poškození těla se při léčbě Reiki hojí výrazně rychleji. Chronická onemocnění potřebují více času.

znamení

Doporučuje se provádět ošetření vždy tři dny po sobě.

 
     
  << zpět na masáže