hlav_1 hlavička
Úvodní strana
Akce a slevy
Masáže
Rašelinové zábaly
Speciální služby
Ceník
Kontakt
Odkazy
Certifikace
bok
 
 

Masáže

 
 

Ozonové ošetření

 
 

Jedná se o jemnou masáž, při které se využívá vynikajících účinků ozonu na celé tělo.Vlastnosti rostlinných olejů lisovaných za studena v kombinaci s ozonem jsou zcela výjimečné pro kosmetiku a dermatologii. Rostlinné oleje lisované za studena obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek, koenzymů, vitamínů a minerálů v jejich přirozené organické podobě.

Tyto látky je schopno naše tělo v maximální míře zpracovat. Přírodní produkt je bez chemické konzervace, přísad a masťového základu pro zdravou i silně poškozenou pokožku. Pouze panenský rostlinný olej a aktivní kyslík (ozon). Ozonizonizací rostlinného (kokosového, jojoba) oleje lisovaného za studena se zvyšuje doba využitelnosti bioaktvních látek obsažených v oleji.Při plném nasycení ozonem se rostlinný olej mění na krém s výraznou charakteristickou vůní ozonu.

Krém je charakterizován minerály, vitamíny, koenzymy použiteho rostlinného oleje a vysokým obsahem ozonidů.Je vhodný pro jakýkoli typ pokožky. Ošetřuje, regeneruje vyhlazuje. Jeho složení je podobné jako u tuku v naší kůži. Stabilizuje vlhkost a vytváří ochranný film, což ocení hlavně nemocná kůže. Pravidelným používáním se citlivá, suchá a podrážděná kůže stává opět odolnou. Posiluje kožní tkáň proti striím. Obsahuje stopové prvky, vitamín E a vosky mastných kyselin.

 
     
  << zpět na masáže