hlav_1 hlavička
Úvodní strana
Akce a slevy
Masáže
Rašelinové zábaly
Speciální služby
Ceník
Kontakt
Odkazy
Certifikace
bok
 
 

Masáže

 
 

Detoxikační masáž

 
 

Ruční masáž celého těla i s masáží energetických drah ledvin a močového měchýře. Spolu mají silný pročisťující a detoxikační účinek, vliv na zvýšení imunitního systému a zlepšení krevního oběhu. Vhodná metoda na odstranění celulidídy, tukových polštářků a k docílení pevné, hladké pokožky celého těla.

Manuální lymfodrenáž je hmatová technika orientovaná na lymfatický systém. Je vhodná pro ošetření unavených končetin (preventivní ošetření u osob vystavených dlouhému stání, u zaměstnanců v obchodě, v dopravě apod., pomáhá rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice, sportu.), základ pro ošetření celulity (pomerančová kůže) a pokožky vůbec. Je doporučená jako prostředek na zvýšení imunity, detoxikaci organismu a prevenci vrásek.

Technika spočívá v aplikaci malého tlaku v předepsaném pořadí na těle, bez použití olejů či emulzí. Cílem je zlepšit odtok lymfy. Používá se k ošetření otokových stavů, při těžkých nohách, prevence proti nádorovým onemocněním. Tato terapie zvyšuje kondici je tedy vhodná i pro výkonné sportovce.

 
 

Význam lymfomasáže

zrychlení toku lymfy v organizmu a tím odvod škodlivých látek z těla
vyprazdňování tukových buněk: odstraňování celulitidy a snižování hmotnosti
zlepšení kvality kůže a pleti
odstraňování otoků, při zadržování vody v těle a otékání nohou
zvýšení imunity
uvolnění a relaxaci organizmu

 
     
  << zpět na masáže